Hajrá Kerület, első a becsület!

Elkészültek és átvehetőek a 2024-2025-ös NB III-as szezonra szóló bérletek!

Örömmel tudatjuk szurkolóinkkal, hogy a mai naptól átvehetőek a 2024-2025-ös szezonra szóló szezonbérletek!

Kedves Szurkolók!

Elkészültek és a mai napon be is érkeztek hozzánk, így immáron átvehetőek a 2024-2025-ös NB III-as idényre szóló szezonbérletek. A bérlet a bajnoki idényre vonatkozó hazai mérkőzésekre és a hazai Magyar Kupa összecsapásokra érvényes.

Az átvételhez a személyigazolványt kérjük minden bérlettulajdonos hozza magával, a szezonbérlet csak annak felmutatásával vehető át. 

Hajrá Kerület!

További bejegyzések

Füsti-Molnár Janka és Varga Viktória Óbudán folytatja

A holtidényben is gőzerővel zajlik a munka női vízilabdacsapatunknál, hiszen a háttérben már javában formálódik a keret a következő idényre. Örömmel jelentjük be, hogy két új játékossal erősödik együttesünk: Füsti-Molnár