Hajrá Kerület, első a becsület!

Idén is megrendezésre kerül a TVE úszótábor

A nyár közeledtével ismét jó hírrel szolgálhatunk: idén is megszervezzük a III. kerületi TVE hagyományos úszótáborát, amely egész nyáron tartalmas programokkal és szakszerű foglalkozásokkal várja a gyerekeket.

A táborba a vízhez szoktatástól egészen a haladó szintig várjuk a jelentkezőket, így mindenki megtalálhatja a saját tudásszintjének megfelelő kihívást. Szakképzett edzőink nemcsak a fejlődésre, hanem a jó hangulatra is kiemelt figyelmet fordítanak, így a tanulás élménnyel párosul.

A programok között napi kétszeri úszás szerepel, emellett fagyizás, számháború, strandolás és különböző játékok is színesítik a napokat. A cél, hogy a gyerekek biztonságos környezetben, aktívan és élményekkel gazdagodva töltsék a nyári szünet egy részét.

A tábor helyszíne a III. kerületi TVE sportuszodája, a bejárat a Hévízi út felől közelíthető meg (1037 Budapest, Kalap utca 1–3.).

Az úszótábor öt turnusban kerül megrendezésre:
június 22–26.,
június 29. – július 3.,
július 6–10.,
július 13–17.,
július 20–24.

A részvételi díj tagok számára 39.000 Ft/hét, külsősöknek 59.000 Ft/hét, testvér- vagy marketkedvezménnyel 53.000 Ft/hét.

Jelentkezéskor kérjük feltüntetni a gyermek nevét és úszástudásának szintjét is. A jelentkezési lap és a kapcsolódó dokumentumok a honlapon, az USZODA menüpont úszótábor aloldalán érhetők el.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt egy élményekben gazdag, aktív nyári programra a TVE uszodájában! 💙🤍

További bejegyzések

Profi szerződést kötöttünk Gosztola Ádámmal

Büszkén jelentjük, hogy klubunk profi szerződést kötött tizennyolc esztendős középpályásunkkal, Gosztola Ádámmal! Goszti hat évvel ezelőtt érkezett egyesületünkhöz, és az utánpótlás szamárlétráját végigjárva, folyamatos fejlődést mutatva hatalmas utat tett meg.

Hivatalos: Wirth Dániel elhagyja a Kerületet

Az előző idény gólkirálya, Wirth Dániel búcsút int Óbudának, pályafutását pedig a Tiszakécske csapatában folytatja. Dani a 2024–2025-ös szezon második felében csatlakozott a III. kerületi TVE-hez, és nem kellett sok