Kedves Futóközönség!
A BVSC-Zugló-Újpest FC, MOL Magyar Kupa mérkőzés miatt a futópálya a szerdai (10.30.) napon 9-16 óra között nem használható.
Köszönjük a megértést!

Füsti-Molnár Janka és Varga Viktória Óbudán folytatja
A holtidényben is gőzerővel zajlik a munka női vízilabdacsapatunknál, hiszen a háttérben már javában formálódik a keret a következő idényre. Örömmel jelentjük be, hogy két új játékossal erősödik együttesünk: Füsti-Molnár


