Lakossági tájékoztatás – pályahasználati korlátozás a rekortán futópályán!
A Ferencváros női labdarúgócsapata a Sparta Praha elleni Európa Kupa-selejtező második fordulójának mérkőzését a III. kerületi TVE komplexumában játssza. A találkozó és az ahhoz kapcsolódó edzés miatt a rekortán futópálya az alábbi időszakokban nem lesz használható lakossági futás céljából:
– Október 15 (szerda) – 10:00 – 13:00 között
– Október 16 (csütörtök) – 08:00 – 18:00 között
Kérjük a futópályát használó vendégeinket, hogy ezt vegyék figyelembe, és tervezzék ennek megfelelően edzéseiket.
Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!

Füsti-Molnár Janka és Varga Viktória Óbudán folytatja
A holtidényben is gőzerővel zajlik a munka női vízilabdacsapatunknál, hiszen a háttérben már javában formálódik a keret a következő idényre. Örömmel jelentjük be, hogy két új játékossal erősödik együttesünk: Füsti-Molnár


