Hajrá Kerület, első a becsület!

Hírek

Filó Tamás távozik klubunktól
Utódját a klubvezetés a napokban megnevezi, addig is a szülőktől és sportolóinktól türelmet kérünk....
Kaszai Gábor: „Játékban, technikailag és taktikailag egy csapat sem tudott fölénk kerekedni”
Kaszai Gábor együttese remek szezont futott, a bajnoki ezüstérem után nagyszerű zárása volt az idénynek a horvátországi torna....
Nyári focitábor a III. kerületi TVE-ben!
Töltsd Te is a nyarat a TVE nyári focitáborában!
Bronzérmert nyert U9-es csapatunk a horvátországi nemzetközi tornán
Újabb kupát nyert a TVE U13-as csapata
Veretlenül, sok gólt szerezve sikerült újabb kupát nyernie U13-as csapatunknak.
Ezüstéremmel zárta a szezont Kun György és Kaszai Gábor csapata is
Nagyszerű eredményekkel zárultak a bajnokságok korosztályos csapataink számára.
Tönkreverte a mezőnyt Czerman Ferenc U8-as csapata, győzelemmel tértek haza fiataljaink Bécsből
Fiataljainkra ismét válogatott fellépés vár!
Mindhárom fiatalunk kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, így újra meghívót kaptak a nemzeti csapat összetartására.
Ezüstéremmel zárta a bajnokságot U14-es csapatunk
A bajnoki cím kapujában Kun György U16-os csapata
Rangadót nyert U16-os csapatunk, U15-öseink kiütötték a Paksot, U19-es gárdánk pedig egy izgalmas, jó iramú meccsen szenvedett vereséget.
Schwechat Cup: Csupán rosszabb gólkülönbsége miatt maradt le a dobogós helyekért zajló csatáról U12-es csapatunk
Nagyszerűen szerepelt U12-es csapatunk a Schwechat Cup-on, nüanszok választották el csupán a bronzmeccstől.
Aranyéremmel tért haza az osztrák nemzetközi tornáról U13-as csapatunk
Rangos nemzetközi tornát nyert Gyenes András csapata, ráadásul veretlenül!
Remek hétvégét zártak korosztályos csapataink
Magabiztos győzelmeket arattak csapataink minden korosztályban a hétvégén.
Nemzetközi tornán öregbítette egyesületünk hírnevét U8-as csapatunk
Czerman Ferenc fiataljai olyan nagynevű riválisokat győztek le, mint az Anderlecht vagy éppen a Feyenord!

Sajó Dániel

Filó Tamás

Mayer Bence

Pawlik József

Horváth Tamás

Varga Luca

Sárga Szabolcs

Füle Mátyás

Keresztesi Botond

Hámori György

Kun György

Kaszai Gábor

Aribi Hassan Khalifa

Mészáros Zsolt

Czerman Ferenc

Vajkai Dániel

Pfister Erik

Farkas Zoltán

Vései Martin

hegedűs ábel

Burján Nóra

Cseh Olivér

Gallai Bence

Mónos Tamás

Gyenes András

Augusztini Gábor

Németh Roland

Juhász Sas

Bán Benedek

Smeló István

Óbuda Youth Cup