Hajrá Kerület, első a becsület!

Pályakarbantartó pozícióba munkatársat keresünk!

A III. kerületi TVE felvételt hirdet pályakarbantartó pozícióba.

Elvárások:

  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Precíz és pontos munkavégzés

Feladatok:

  • Zöldterület gondozása
  • Élőfüves labdarúgó pályák gondozása, karbantartása, bajnoki mérkőzésekre való felkészítés:
  • fűnyírás
  • műtrágyázás
  • permetezés
  • vonalazás
  • locsolás
  • Kapuhálók folyamatos ellenőrzése, szükség esetén annak javítása, cseréje
  • Hulladéktárolók napi szintű ürítése
  • Műfüves labdarúgó pályák rendszeres tisztítása, karbantartása

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Kalap utca 1. III. kerületi TVE Sporttelep

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a tve@tve1887.hu e-mail címen.

További bejegyzések

Kovács Eliza remekelt a hétvégi Területi Liga versenyen

Fiatal atlétáink a hétvégén az U16-os és U14-es korosztály számára megrendezett Területi Liga versenysorozat aktuális fordulóján vettek részt. Versenyzőink magas-, és ötösugrásban és síkfutásban mérték össze erejüket és kiváló eredményekkel