Hajrá Kerület, első a becsület!

Fiataljainkra ismét válogatott fellépés vár!

Mindhárom fiatalunk kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, így újra meghívót kaptak a nemzeti csapat összetartására.

Újabb elismerés érte az Egyesületünkben zajló utánpótlás nevelő munkát! Érsek Márk és Gyergyói Zénó személyében két U14-es, míg Gosztola Ádám személyében tehetséges U16-os játékosunk kapott újabb válogatott meghívót.

Az U14 (2010) korosztályos válogatott következő programjára 2024. június 4-5. között kerül sor, melynek keretében Telkiben kiválasztó edzőtábor kerül megrendezésre. Az eseményre Egyesületünkből Érsek Márk és Gyergyói Zénó kapott meghívást, rövid időn belül immáron másodszorra.

Az U16 Perspektív (2008) korosztályos válogatott számára is rendeznek összetartást, a fiatalok következő programjára 2024. június 6-án kerül sor, melynek keretében felkészülési mérkőzést játszanak a KMAR (Kárpát-medencei Akadémiai Program) válogatott ellen. Egyesületünket Gosztola Ádám képviseli az eseményen.

Hatalmas öröm és megtiszteltetés mindez Klubunknak, elismerése korosztályos csapataink mellett dolgozó edzőinknek és elsősorban fiatal játékosainknak. Gratulálunk a fiataloknak és edzőiknek!

További bejegyzések