Hajrá Kerület, első a becsület!

„Fontos lesz, hogy a saját arcunkat, a saját játékunkat mutassuk”

Vezetőedzőnkkel, Harmati Tamással és fiatal játékosunkkal, Pálvölgyi Patrikkal beszélgettünk a Bicske elleni vasárnapi bajnoki előtt.

Vasárnap a bajnokság 20. fordulójában a Bicske otthonában lép pályára csapatunk. Az összecsapás tipikus 6 pontos meccs, lévén a tabella harmadik helyén álló riválisunk négy ponttal előzi meg a fordulót a 4. helyről váró csapatunkat. A nehéznek ígérkező összecsapás előtt vezetőedzőnkkel, Harmati Tamással és a 18. születésnapját a jövő hónapban ünneplő Pálvölgyi Patrikkal beszélgettünk.

További bejegyzések

Füsti-Molnár Janka és Varga Viktória Óbudán folytatja

A holtidényben is gőzerővel zajlik a munka női vízilabdacsapatunknál, hiszen a háttérben már javában formálódik a keret a következő idényre. Örömmel jelentjük be, hogy két új játékossal erősödik együttesünk: Füsti-Molnár